Komfortní zájezdy s kufrem

Kuba

 

Unikátní skvosty koloniální architektury - Nezapomenutelná a pestrá tropická příroda - Přátelští a ochotní lidé - Bílé pláže a azurové moře - Večery s kubánskou hudbou při sklence Cuba libre.
To je poznávací zájezd na Kubu.

termínyzájezdletenka
8. 11. - 18. 11. 2014 35 000 Kč 18 000 Kč

REZERVOVAT

Počet rezervací
Termín
Jméno a příjmení *
Adresa
Telefon *
E-mail *
Poznámka
5 + 1 = (ochrana proti spamu)

* povinný údaj

(rezervace je platná 10 dní, není-li dohodnuto jinak)Kuba, jedna z posledních bašt socialismu, se pohupuje v rytmu salsy. Halí ji dým z nejlepších doutníků na světě i výfukové plyny z amerických bouráků, které měly už dávno skončit ve šrotu. Je místem, kde se zastavil čas a kam ještě nepronikly hamburgárny sítě McDonalds a téměř nic z toho, co se skrývá pod slovem globalizmus. Potkáte pohodové a usměvavé Kubánce – a budete překvapení tím, že jsou vzdělaní, disciplinovaní a přesto otevření a navzdory všem problémům a složitostem stále hrdí na svojí vlast.

 

1.den: Přelet do Havany - největší metropole Karibiku..

2.den: Prohlídka skvostů honosné architektury staré Havany - Catedral de San Cristóbal,  Capitólio Nacional a mnoha dalších.  Procházka ulicemi a koloniálními zákoutími.  Prohlídka továrny na výrobu doutníků Partagáz. Návštěva Hemingwayova baru La Bodequita del Medio. Tradiční kubánské rytmy v Casa de la Trova nebo v dalších doporučených barech dle chuti a síly.

3.den:  Viňales
- jedna z nejkrásnějších oblastí Kuby. Malá políčka s tabákem, rýží, jukou a cukrovou třtinou a nad nimi mogoty - červené hory tvarem podobné obrovské kupě sena. Schlazení v jeskynním systému Cueva del Indio s podzemní říčkou.

4.den: Poloostrov Zapata a Zátoka sviní. Krokodýlí farma. Playa Larga - koupání a šnorchlování. Cesta romantickou krajinou s lány cukrové třtiny do  Cienfuegos, města s francouzkou neoklasickou architekturou .

5.den: Cesta do nezapomenutelného koloniálního Trinidadu, světového dědictví pod záštitou UNESCO. Pastva pro oči i pro duši.Taneční scéna pod širým nebem. Fabrička na ručně válené doutníky.

6.den: Poznávací program v Trinidadu a okolí. Historie zpracovnání cukrové třtiny, dřívějšího bílého zlata Kuby, v údolí  Valle de Los Ingenios.

7.den: Trinidad. Koupání na Playa Ancon, krásné 4 km dlouhé hebké pláži z korálového písku. Fakult. rybaření na otevřeném moři.

8. - 9. den:  Varadero - nejznámější turistický komplex karibské oblasti. 16km dlouhá bělostná pláž a průzračné moře. Výlety lodí, koupání a šnorchlování.

10.den: Rozloučení s Varaderem a Havanou. Poslední projížďka americkým bourákem, poslední karibský kokteil. Nákupy rumu a suvenýrů. Odlet do Evropy.

11. den: Návrat do ČR

 

Cena zahrnuje: Českého a místního průvodce. Dopravu pronajatým minibusem. Ubytování v casas particulare a na Varaderu v hotelu. Snídaně.

Cena nezahrnuje: Vstupné a fakultativní výlety. Odletovou taxu 25 USD. Vstupní vízum 850,- Kč.

Termíny:

číslo zájezdu termíncena zájezduCena INKA    cena letenkypoznámka
1408 8.11.-18.11.2014 35 000 Kč  18 000 Kč


zpět <<<

Zájezd Kuba |

Zájezd Kuba | V Havaně je ve stínu je vždy živo.

Zájezd Kuba |

Zájezd Kuba | Nejběžbější dopravní prostředek je kolo.

více fotografií Kuba >>>